Skip Nav

Not Making Every Meal a Homemade Meal

Yes, I can make mac and cheese. And yes, it tastes good, but the kids prefer it from the box. And at $1.29 a box, you can't beat the price!

Source: Giphy

Read More MotherhoodStaying SaneGIFsGifs
Looking for the perfect gift this holiday season? Order our POPSUGAR Must Have box now >>